سربرگ بیمه آسیا

سربرگ بیمه آسیا

سربرگ بیمه آسیا به صورت لایه باز توسط طراحان حرفه‌ای پاویسا طراحی و ارائه شده است. یک سربرگ لایه باز شامل المان‌های مختلفی است که در آن‌ها اطلاعات اداری و شرکتی قرار دارد. این المان‌ها دارای عناصری مانند لوگو و برند شرکت بیمه آسیا، عنوان شرکت، اطلاعات تماس، آدرس، شعار و سایر جزئیات مربوط به شرکت می‌شود. بیمه آسیا در زمینه‌های مختلف بیمه از جمله بیمه درمان، بیمه عمر، بیمه خانواده، بیمه مسافرت، بیمه خودرو و بیمه مسئولیت عمومی فعالیت می‌کند. طبق تعریف ویکی پدیا بیمه آسیا با بیش از ۶۰ دهه فعالیت یکی از بهترین‌ها در این حوزه است.

بیمه آسیا یک شرکت بیمه ایرانی است. شرکت سهامی بیمه آسیا در تیر ماه سال ۱۳۳۸ به منظور انجام انواع معاملات بیمه‌ای و عملیات بازرگانی تأسیس شد. برند بیمه آسیا در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شد.

منبع: ویکی پدیا

اگر در حوزه بیمه آسیا فعالیت دارید یا نمایندگی این بیمه را مدیریت می‌کنید، تهیه سربرگ بیمه آسیا از پاویسا یک امر ضروری در کار شما است. چرا که با دانلود این فایل شما صاحب یک سربرگ لایه باز می‌شوید که به راحتی می‌توانید اطلاعات خود را جایگزین نموده و سپس برای چاپ به مراکز چاپ ارسال نمایید. از مزایای استفاده از سربرگ بیمه آسیا به صورت لایه باز، صرفه‌جویی در هزینه و زمان شما است.

طرح لایه باز سربرگ بیمه آسیا

طرح لایه باز (Open Layer) به معنای فایلی است که در طراحی گرافیکی استفاده می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد تا عناصر طرح را ویرایش و تنظیم کنند. در واقع، طرح لایه باز سربرگ بیمه آسیا با فرمت psd شامل لایه‌های جداگانه است که هر کدام حاوی عناصر مختلفی مانند تصاویر، متن، شکل‌ها و فضا‌های خالی است. با استفاده از نرم‌افزار گرافیکی فتوشاپ، کاربران می‌توانند این فایل را باز کنند و عناصر آن را ویرایش کنند. برای دانلود طرح سربرگ بیمه ایران کلیک کنید.

طرح سربرگ بیمه آسیا

در طرح سربرگ بیمه آسیا، به صورت کلی از جزئیات زیر استفاده شده است:

۱. استفاده از لوگو و برندینگ: از لوگو و عناصر برندینگ بیمه آسیا (مانند رنگ‌ها، فونت و شعار) در طرح سربرگ بیمه آسیا استفاده شده است. این کار به شناخت برند و ایجاد هویت بیمه آسیا کمک می‌کند.

۲. استفاده از جزئیات تماس: در سربرگ، محل شماره تلفن، آدرس و اطلاعات تماس دیگر بیمه آسیا قرار گرفته است. این اطلاعات به مشتریان کمک می‌کند تا به راحتی با شما تماس بگیرند.

۳. استفاده از عناصر گرافیکی مناسب: از عناصر گرافیکی مناسب مانند خطوط و شکل‌ها برای تزیین سربرگ استفاده شده است. این عناصر ظاهر سربرگ را جذاب‌تر و حرفه‌ای‌تر کرده‌اند.

۴. استفاده از فضای مناسب: به منظور حفظ خوانایی و قابلیت خواندن متن، از فضای مناسب بین عناصر مختلف سربرگ استفاده شده است. عدم اشباع سربرگ با عناصر زیاد به خوانایی و زیبایی آن کمک کرده است.

۵. استفاده از فونت مناسب: انتخاب فونت مناسب برای متن‌ها در سربرگ بسیار مهم است. ما در پاویسا در انواع طرح سربرگ بیمه آسیا فونتی را انتخاب کرده‌ایم که با برند بیمه آسیا سازگاری داشته باشد و به خوانایی متن کمک کند.

۶. انتخاب رنگ‌های مناسب: رنگ‌ها در طراحی سربرگ نقش مهمی دارند. از رنگ‌هایی که با برند بیمه آسیا هماهنگی دارند و حس مورد نظر را منتقل می‌کنند، استفاده کرده‌ایم.

۷. طراحی ساده و حرفه‌ای: سعی کرده‌ایم سربرگ بیمه آسیا را با سبک های محتلف طراحی کنیم و تمرکز را بر روی اصلی‌ترین موارد نیاز گذاشته‌ایم. طراحی حرفه‌ای پاویسا به سربرگ بیمه آسیا شکوفایی و شکوه بخشیده است.

۸. توجه به قوانین بیمه: در طراحی سربرگ بیمه آسیا، به قوانین مربوط به بیمه و استانداردهای صنعتی توجه شده است.

دانلود سربرگ بیمه آسیا

دانلود سربرگ بیمه آسیا باید به راحتی انجام شود. بنابراین سربرگ دارای حجم فایل مناسب بوده تا بتواند به سرعت بارگذاری شود. طرح‌ها با فرمت zip فشرده شده‌اند و حجم فایل‌ها برای دانلود به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا کرده است. با دانلود سربرگ بیمه آسیا به طرحی قابل ویرایش دسترسی پیدا می‌کنید که قابلیت‌هایی مانند بزرگ کردن در اندازه لارج فرمت و همچنین سایر ابعاد چاپی را دارد.

 • سربرگ بیمه آسیا به نحوی طراحی شده که به راحتی می توانید در متن، نوشته های طرح، رنگبندی قالب، پس زمینه و همچنین در چیدمان طرح تغییرات دلخواه خودتان را اعمال کنید.
 • در سربرگ بیمه آسیا تمامی معیارهای چاپ شامل رنگ بندی مناسب، حاشیه اطمینان (برش بعد از چاپ) و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.
 • سربرگ بیمه آسیا با ویژگی های استاندارد توسط تیم حرفه ای پاویسا طراحی شده است.
 • سربرگ بیمه آسیا به صورت لایه باز طراحی شده و می توانیدآن را برای سایر مناسبت های مرتبط نیز ویرایش نموده و چاپ و استفاده کنید.

طرح سربرگ بیمه آسیا

 • با طرح سربرگ بیمه آسیا به صورت لایه باز و با فرمت پی اس دی در زمان آماده سازی آن صرفه جویی فرمایید.
 • طرح سربرگ بیمه آسیا در سایز استاندارد و با طراحی جذاب را در سایت پاویسا تجربه کنید.
 • طرح سربرگ بیمه آسیا را می توانید با توجه به نیاز خودتان و در اندازه متناسب به صورت افقی و عمودی چاپ نمایید.

طرح لایه باز سربرگ بیمه آسیا

 • در طرح لایه باز سربرگ بیمه آسیا از رنگ های متنوع، تایپو گرافی و فونت های متناسب استفاده گردیده است.
 • پس از تهیه طرح لایه باز سربرگ بیمه آسیا به آسانی می توانید تغییرات دلخواهتان را در آن اجرا کرده و چاپ نمایید.
 • با طرح لایه باز سربرگ بیمه آسیا به سهولت و با سرعت می توانید طرح دلخواهتان را تهیه کنید.

دانلود سربرگ بیمه آسیا

 • دانلود سربرگ بیمه آسیا با طراحی زیبا و استاندارد توسط پاویسا آماده ایجاد تغییرات مورد نظر و چاپ و استفاده است.
 • با تهیه دانلود سربرگ بیمه آسیا به طرحی قابل ویرایش دسترسی پیدا می کنید که قابلیت هایی مانند بزرگ کردن در اندازه لارج فرمت و همچنین سایر ابعاد چاپی را دارد.
 • تهیه دانلود سربرگ بیمه آسیا کاملا راحت است چون طرح ها با فرمت zip فشرده شده اند و حجم فایل ها برای دانلود به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.
بستن