طرح بنر 9 دی

طرح بنر 9 دی – طرح بنر دهه بصیرت

دسته بندی محصول :

طرح بنر 9 دی – طرح بنر دهه بصیرت

فرمت فایل :

Psd

رنگ بندی استفاده شده:

آبی ، سفید ، سبز

لایه های فایل :

لایه باز

ابعاد فایل :

 100*300 سانتیمتر

رزولوشن :

300 DPI

حجم فایل فشرده :

20 تا 200 MB

مد تصویر: CMYK
قابل استفاده در :فتوشاپ،ایلاستریتور،کورل درا

طرح بنر دهه بصیرت

تاریخ دهه بصیرت

از 9 دی تا 19 دی دهه بصیرت نامیده می شود. 9 دی روز راهپیمایی مردم ایران در دفاع از ولایت و 19 دی روز دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با مردم قم در سال 1388 است.

نامگذاری دهه بصیرت

به پیشنهاد رییس فقید مرکز اسناد انقلاب اسلامی، مرحوم حجت الاسلام والمسلمین روح الله حسینیان، در آذر 1390 طی نامه ای به دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی این ده روز با عنوان “دهه بصیرت” نامگذاری شد.

شعار دهه بصیرت در سال 1400

با توجه به همزمانی ایام فاطمیه و دهه بصیرت، امسال شعار محوری دهه بصیرت عبارتست از: “بصیرت فاطمی، ولایتمداری، مقاومت علوی”

9 دی چه روزی است؟

9 دی روز راهپیمایی مردم ایران در دفاع از ولایت و جمهوری اسلامی است که پس از انتخابات سال 1388 و در پاسخ به تظاهرت مخالفان نظام جمهوری اسلامی برگذار می گردد.

نامگذاری 9 دی

از روز 9 دی با عنوان “حماسه 9 دی” نیز یاد می شود زیرا بیانگر حرکت حماسی مردم ایران است.

9 دی با عنوان “روز بصیرت و میثاق امت با ولایت” توسط شورای فرهنگ عمومی جمهوری اسلامی نامگذاری شده است.

راهپیمایی 9 دی

در 9 دی ماه 1388 با فراخوان شورای فرهنگی تبلیغات اسلامی به ریاست احمد جنتی، در واکنش به تظاهرات هواداران جنبش سبز در تاسوعا و عاشورای سال 1388 انجام شد. از آن سال به بعد، هر سال در تاریخ 9 دی راهپیمایی مردم در برائت از دشمنان و پشتیبانی از رهبری و نظام اسلامی ایران برگذار می گردد.

شورای فرهنگ عمومی جمهوری اسلامی روز ۹ دی را  (روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) نامگذاری کرده‌است.

شرح دهه بصیرت:

وی از نهم دی به عنوان روز بصیرت، ولایتمداری، حماسه عاشورایی یاد کرد و چهارشنبه دهم دی ماه را روز بصیرت، اتحاد ملی و عبور از فتنه ها معرفی کرد.

به گفته لطفی روز پنجشنبه ۱۱ دی به عنوان بصیرت، خواص، پیروی از ولایت نام گرفته، ۱۲ دی مصادف با سالروز میلاد حضرت عیسی (ع) نیز روز بصیرت، ادیان الهی، آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی نامیده شده است.

وی افزود: شنبه ۱۳ دی مصادف با روز جهانی مقاومت به عنوان روز بصیرت، ملت حسینی، مکتب شهید سلیمانی نام گرفته، ۱۴ دی روز بصیرت، تولی و تبری، بیداری اسلامی، ۱۵ دی روز بصیرت، استکبارستیزی، مقابله با نفوذ، ۱۶ دی روز بصیرت، تکریم سردار دل ها بزرگترین بدرقه جهانی و ۱۷ دی مصادف با چهلمین روز شهادت محسن فخری زاده به عنوان بصیرت، محکومیت تروریست دولتی جهاد هسته ای و دفاعی نامگذاری شده است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: پنجشنبه ۱۸ دی سالروز حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد به عنوان روز بصیرت، اقتدار ملی سیلی به شیطان بزرگ نام گرفته و ۱۹ دی سالروز قیام خونین مردم قم در سال ۵۶ به عنوان روز بصیرت، غیرت دینی، لحظه شناسی نامیده شده است.

عکس در مورد ۹ دی مربوط به راهپیمایی و حامیان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

نقاشی ۹ دی توسط کودکان و والدین انها کشیده میشود و حالت فانتزی تری نصبت به عکس 9 دی دارد.

در سایت پاویسا، نمونه بنر 9 دی با تنوع زیاد طراحی و در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

طرح لایه باز بنر حماسه 9 دی با فرمت فایل psd و طراحی شده با فتوشاپ.

در پوستر حماسه 9 دی که هم مناسب راهپیمایی است و هم نصب در ادارات و استندها است، از تصویر پرچم ایران و رهبر فرزانه استفاده شده است. خرجی پوستر حماسه 9 دی به صورت تصویر و عکس است.

دانلود بنر دهه بصیرت

طرح بنر دهه بصیرت

بنر دهه بصیرت

دانلود بنر نه دی

بنر نه دی

دانلود بنر 9 دی