پوستر محرم

دسته بندی محصول :

بنر محرم

فرمت فایل :

Psd

رنگ بندی استفاده شده :

سبز،قرمز،مشکی

لایه های فایل :

لایه باز

ابعاد فایل ها :

 100 * 300 پیکسل

رزولوشن :

300 DPI

حجم فایل فشرده :

2 تا 50 MB

مد تصویر:  CMYK
قابل استفاده در : فتوشاپ،ایلاستریتور،کورل درا

محرم یک ماه مذهبی مهم در اسلام شیعی است که به خاطر ترور امام حسین (ع) و یارانش در نبرد کربلا برپا می‌شود. در این ماه، شیعیان به خاطر عزاداری برای شهدای کربلا، جلسات و مراسمی را برگزار می‌کنند. یکی از عناصر بسیار مرسوم در این مراسمات، پوستر محرم است که تصاویری از امام حسین (ع)، امام سجاد (ع) و سایر شهدای کربلا را شامل می‌شود. در سایت پاویسا با استفاده از انواع پوستر محرم در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید. فقط کافی است پس از دانلود با استفاده از نرم‌افزار فتوشاپ تغییرات نهایی را در آن اعمال نمایید.

پوستر محرم با تصاویری از امام حسین (ع) و سایر شهدای کربلا تزئین شده‌ است. پوسترها با رنگ‌های تیره‌تر پوشیده شده‌اند تا احساس اندوه و ترحم را بیشتر نمایش دهند. در این پوسترها، عبارات و شعرهایی که به ترحم و عزاداری مربوط می‌شوند نیز درج شده‌اند. هدف پوستر محرم ایجاد ارتباط عاطفی با خاندان عصمت و طهارت (ع) و بیان احساسات عزاداری و تسلیت است.

بنر محرم

بنر محرم یک نوع پوستر بزرگتر است که به طور عمومی در ماه محرم و عزاداری‌های مربوط به این ماه مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنر محرم عموماً در فضاهای عمومی مانند خیابان‌ها، مصلی‌ها، حسینیه‌ها، مساجد و مراکز مذهبی نصب می‌شوند.

بنر محرم معمولاً تصاویر بزرگی از امام حسین (ع)، امام سجاد (ع) و سایر شهدای کربلا را شامل می‌شوند. تصاویر ممکن است شامل صورت یا نمادی از این امامان و شهدا باشد.

بنر محرم معمولاً بزرگتر از پوسترهای معمولی هستند و از جنس پارچه، وینیل یا مواد دیگری ساخته می‌شوند که بتوانند در شرایط جوی مختلف مقاومت کنند. طراحی بنرهای محرم می‌تواند با استفاده از رنگ‌های تیره و مطابق با محیط عزاداری و ماتمی باشد.

پوستر خام محرم

پوستر خام محرم به پوستری اشاره دارد که بدون طراحی و تزئینات نهایی است. اصطلاح “خام” به معنای ناتمام و بدون پرداختن به جزئیات نهایی است. پوستر خام محرم معمولاً در مراحل ابتدایی طراحی و تولید پوسترهای محرم استفاده می‌شود.

در این مرحله، پوستر خام محرم شامل اطلاعات اصلی مراسم محرم می‌شود، مانند تاریخ، زمان و مکان مراسم، عنوان رویداد، اسم امام حسین (ع) و شهدای کربلا. از طریق پوستر خام محرم، اطلاعات اولیه مورد نیاز برای مراسم محرم به مخاطبان ارائه می‌شود.

پوستر خام محرم ممکن است به صورت ساده و با استفاده از فونت‌ها و رنگ‌های ساده طراحی شده باشد. عمدتاً از رنگ‌های تیره مانند سیاه و سفید استفاده می‌شود تا جو عزاداری و ترحم را منتقل کند. گاهی اوقات، تصویر ساده‌ای از امام حسین (ع) نیز در پوستر خام محرم قرار می‌گیرد.

بنر محرم جدید

بنر محرم جدید می‌توانند شامل انواع مختلفی از طرح‌ها و طرز تزئینات هستند. در طراحی بنر محرم جدید، به موارد استفاده بنر نیز توجه می‌شود. موضوع بنرها متنوع بوده و نیز با کمی سرچ در سایت پاویسا می‌توانید به آنها دسترسی پیدا کنید:

بنر نذر محرم، بنر تسلیت محرم، پیاده روی اربعین، بنر اطلاع رسانی محرم، تعزیه، طرح موکب محرم، طرح لایه باز کتیبه محرم، طرح پرچم محرم، بنر تاسوعا و عاشورا، پوستر شیرخوارگان حسینی، بنر پشت منبری محرم، اربعین

بنر خام محرم

بنر خام محرم به پوستری اشاره دارد که به صورت کامل طراحی شده است فقط نیاز دارد تا شما اطلاعات نهایی خود را در آن وارد نمایید.

استفاده از بنر خام محرم به منظور اطلاع‌رسانی اولیه و جذب توجه مخاطبان است.. از طریق بنر خام محرم، می‌توانید به مخاطبان اطلاع دهید که در یک مکان و زمان خاصی مراسمات محرم برگزار می‌شود و آن‌ها را به شرکت در این مراسمات دعوت می‌کند.

طرح بنر محرم

انواع طرح بنر محرم در پاویسا با ویژگی‌های یکسان و ثابتی طراحی شده است و در عین حال سعی شده است خلاقیت در طرح‌ها نیز وجود داشته باشد. ویژگی‌های خاصی که در  تمامی طرح‌ها رعایت شده است به شرح زیر است:

 • رنگ‌های مناسب: انتخاب رنگ‌های تیره و ارتباط داشتن با جو محرم بسیار مهم است. در طرح بنر محرم از رنگ‌هایی مانند سیاه، سرخ، سفید و نقره‌ای که به عنوان رنگ‌های مربوط به محرم شناخته می‌شوند، استفاده شده است.
 • تصاویر معنی‌دار: در انواع طرح بنر محرم استفاده از تصاویری که به محرم و حادثه عاشورا ارتباط دارند، استفاده شده است زیرا این تصاویر بنر را جذاب و قابل فهم می‌کند. تصاویری از امام حسین (ع)، امام سجاد (ع)، پرچم عدالت، آستانه‌های کربلا و سایر عناصر مربوط به عاشورا در طراحی بنر محرم به کار رفته است.
 • متن و عبارات مذهبی: ما در انواع طرح بنر محرم با اضافه کردن متن‌ها و عبارات مذهبی مرتبط با محرم بنر را تکمیل می‌کنیم. شعرها، اشعار محرم، سخنان معصومان (ع) و پیام‌های دینی در بنر محرم قرار می‌گیرند.
 • استفاده از فونت‌های مناسب: با انتخاب فونت‌هایی که با موضوع محرم سازگاری دارند، زیبایی را به طرح‌ها اضافه می‌کنیم. فونت‌های ساده، معین و خوانا در طرح بنر محرم استفاده شوند.
 • طراحی ساده و مرتب: طرح بنر محرم در پاویسا علاوه بر خلاقیت گاهی به سبک مینیمال طراحی می‌شود. با استفاده از المان‌های مناسب، فضای مناسب بین المان‌ها و طراحی ساده سعی می‌کنیم تا پیام محرم به درستی منتقل شود.
 • بیان مفهوم ارزشمند: تیم حرفه‌ای پاویسا با طراحی انواع طرح بنر محرم سعی میکند تا مفهوم ارزشمند عاشورا و تضحیات امام حسین (ع) را به خوبی بیان شود. این موارد را از طریق تصاویر، متن‌ها و المان‌های طراحی دیگر ارائه می‌دهند.

طرح محرم

با توجه به اینکه طرح محرم را می‌توانید به راحتی از طریق نرم‌افزارهای گرافیکی ویرایش کنید، سایز آن را نیز می‌توانید متناسب با نیازتان به صورت افقی یا عمودی برای چاپ ارسال نمایید. به طور کلی طرح محرم در اندازه 300 در 100 سانتی متر طراحی شده است.

پوستر محرم لایه باز

پوستر محرم لایه باز یا همان “Layered PSD”، پوستر محرمی است که به صورت فایل قابل ویرایش در نرم‌افزارهای طراحی گرافیکی مانند Adobe Photoshop ذخیره می‌شود. این نوع فایل حاوی لایه‌های مجزا است که به طراح امکان می‌دهد تمام جزئیات و المان‌های طراحی را ویرایش کند و تنظیمات را به دلخواه تغییر دهد.

با داشتن فایل لایه باز پوستر محرم، شما می‌توانید به طور مستقیم ویرایش‌های مختلف را بر روی المان‌های موجود در طرح انجام دهید. به عنوان مثال، می‌توانید متن، تصاویر، رنگ‌ها، فونت‌ها و دیگر عناصر را تغییر داده و طرح را به سبک و سلیقه خود شخصی‌سازی کنید. همچنین، امکان تغییر رنگ پس‌زمینه، اضافه کردن المان‌های جدید و تنظیمات دیگر نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

استفاده از پوستر محرم لایه باز برای طراحان حرفه‌ای و افرادی که در زمینه طراحی گرافیک تجربه دارند، بسیار مفید است. با استفاده از فایل لایه باز، می‌توانید طرح را به دلخواه تغییر داده و به نیازهای خود و محتوای مراسم محرم سازگارسازی کنید.

در کل، پوستر محرم لایه باز یک فایل قابل ویرایش است که امکان شخصی‌سازی و تغییرات دلخواه را در طرح محرم فراهم می‌کند و به طراحان اجازه می‌دهد تا طرح را با دقت و به شکل نهایی درآورند.

پوستر محرم خام

پوستر محرم خام یک فایل با فرمت پی اس دی است که رزولوشن بالایی نیز دارد. با وجود کیفیت بالایی که دارد فایل زیپ آن حجم بهینه‌ای دارد.

طرح لایه باز محرم

طرح لایه باز محرم به صورت PSD یک فایل طراحی گرافیکی است که با استفاده از نرم‌افزار فتوشاپ ایجاد شده است. فرمت فایل PSD به معنای “Photoshop Document” است و به طراحان امکان می‌دهد تمام جزئیات طرح را در لایه‌های جداگانه و قابل ویرایش ذخیره کنند.

وقتی یک طرح لایه باز محرم به صورت PSD ذخیره می‌شود، تمام المان‌ها و لایه‌های مختلف طراحی در فایل حفظ می‌شوند. هر المان در یک لایه قرار دارد و این لایه‌ها به طور جداگانه قابل ویرایش هستند. به عنوان مثال، متن‌ها، تصاویر، فونت‌ها، شکل‌ها و سایر عناصر طراحی در لایه‌های مجزا قرار می‌گیرند.

استفاده از فایل PSD طرح لایه باز محرم به طراحان امکان می‌دهد تا به سادگی تغییراتی روی المان‌های مختلف اعمال کنند. آن‌ها می‌توانند متن‌ها را ویرایش، تصاویر را جایگزین یا حذف، رنگ‌ها را تغییر دهند و سایر تنظیمات طراحی را به دلخواه تغییر دهند. این امکان به طراحان اجازه می‌دهد تا طرح را به سبک و سلیقه خود و نیازهای خود سفارشی کنند.

با داشتن فایل PSD لایه باز محرم، می‌توانید طرح را با دقت و به شکل نهایی درآورید و در صورت نیاز به تغییرات بعدی، به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

خام محرم

طرح بنر تسلیت خام محرم در زمینه محرم و عزاداری مربوط به مراسمات محرم، به معنای طرح‌ها، نقش‌ها و تصاویری است که برای استفاده در این مراسمات طراحی شده اند. این طرح‌ها و تصاویر معمولاً شامل نمادها، صورت‌ها، شخصیت‌ها و موضوعات مرتبط با رویدادهای تاریخی محرم می‌شوند.

 • بنر محرم به نحوی طراحی شده که به راحتی می توانید در متن، نوشته های طرح، رنگبندی قالب، پس زمینه و همچنین در چیدمان طرح تغییرات دلخواه خودتان را اعمال کنید.
 • در بنر محرم تمامی معیارهای چاپ شامل رنگ بندی مناسب، حاشیه اطمینان (برش بعد از چاپ) و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.
 • بنر محرم با ویژگی های استاندارد توسط تیم حرفه ای پاویسا طراحی شده است.
 • بنر محرم به صورت لایه باز طراحی شده و می توانیدآن را برای سایر مناسبت های مرتبط نیز ویرایش نموده و چاپ و استفاده کنید.

پوستر محرم

 • با پوستر محرم به صورت لایه باز و با فرمت پی اس دی در زمان آماده سازی آن صرفه جویی فرمایید.
 • پوستر محرم در سایز استاندارد و با طراحی جذاب را در سایت پاویسا تجربه کنید.
 • پوستر محرم را می توانید با توجه به نیاز خودتان و در اندازه متناسب به صورت افقی و عمودی چاپ نمایید.

بنر محرم

 • در بنر محرم از رنگ های متنوع، تایپو گرافی و فونت های متناسب استفاده گردیده است.
 • پس از تهیه بنر محرم به آسانی می توانید تغییرات دلخواهتان را در آن اجرا کرده و چاپ نمایید.
 • با بنر محرم به سهولت و با سرعت می توانید طرح دلخواهتان را تهیه کنید.

پوستر خام محرم

 • پوستر خام محرم با طراحی زیبا و استاندارد توسط پاویسا آماده ایجاد تغییرات مورد نظر و چاپ و استفاده است.
 • با تهیه پوستر خام محرم به طرحی قابل ویرایش دسترسی پیدا می کنید که قابلیت هایی مانند بزرگ کردن در اندازه لارج فرمت و همچنین سایر ابعاد چاپی را دارد.
 • تهیه پوستر خام محرم کاملا راحت است چون طرح ها با فرمت zip فشرده شده اند و حجم فایل ها برای دانلود به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.

بنر محرم جدید

 • پس از تهیه بنر محرم جدید جهت ویرایش فایل می توانید از فتوشاپ CS5 و یا ورژن های جدیدتر استفاده کنید.
 • بنر محرم جدید با متن ها و تصاویر مربوطه توسط تیم حرفه ای پاویسا ارائه و آماده ویرایش می باشد.
 • با بنر محرم جدید و اعمال تغییرات دلخواه در محیط فتوشاپ می توانید در کمترین زمان ممکن طرحی شخصی سازی شده آماده کنید.

بنر خام محرم

 • با بنر خام محرم قادرید در فتوشاپ تغییرات دلخواه را در رنگبندی، نوشته ها، فونت، تصاویر و یا هر المان دیگری بنابر نیاز به راحتی اجرا کنید.
 • با بنر خام محرم، به فایل پی اس دی لایه باز و با رزولویشن بالا، زیپ شده و حجم بهینه دسترسی می یابید.
 • بنر خام محرم به صورت عمودی و افقی با کیفیت عالی و ضمانت سایت پاویسا جهت استفاده اشخاص، طراحان گرافیک و چاپ خانه ها ارائه شده است.

طرح بنر محرم

 • با طرح بنر محرم به صورت لایه باز، می توانید این طرح را برای سایر موضوعات و مناسبت ها مورد نیاز خود ویرایش و استفاده کنید.
 • طرح بنر محرم در اندازه های 300 در 100 سانتی متر و فرمت پی اس دی به صورت لایه باز است.
 • طرح بنر محرم طوری طراحی شده که به آسانی می توانید در متن، رنگبندی قالب، پس زمینه و همچنین در چیدمان طرح تغییرات دلخواه تان را اعمال نمایید.

طرح محرم

 • در طرح محرم همه معیارهای چاپ همچون رنگبندی متناسب، حاشیه اطمینان (برش بعد از چاپ) و فضای کافی برای درج متن دلخواه شما لحاظ شده است.
 • طرح محرم طبق استاندارد و با کیفیت بالا توسط طراحان حرفه ای پاویسا طراحی گردیده است.
 • طرح محرم به طور لایه باز طراحی گردیده بنابراین می توانید با ویرایش و تغییر متن و جزئیاتش، از این طرح لایه باز برای سایر مناسبت های مرتبط با آن طرح نیز استفاده کنید.

پوستر محرم لایه باز

 • با پوستر محرم لایه باز لایه باز و با فرمت psd در زمان آماده سازی و تهیه آن صرفه جویی نمایید.
 • پوستر محرم لایه باز با طراحی زیبا و در سایز استاندارد را در سایت پاویسا تجربه فرمایید.
 • پوستر محرم لایه باز را با توجه به نیازتان می توانید در اندازه دلخواه و به صورت افقی یا عمودی چاپ کنید.
بستن