طرح بنر شهادت سردار سلیمانی

طرح بنر شهادت سردار سلیمانی

دسته بندی محصول :

طرح بنر شهادت سردار سلیمانی

فرمت فایل :

Psd

رنگ بندی استفاده شده:

مشکی، خاکستری، ذغال سنگی، تیره

لایه های فایل :

لایه باز

ابعاد فایل :

 100*300 cm

رزولوشن :

300 DPI

حجم فایل فشرده :

30 تا 100 MB

مد تصویر: CMYK
قابل استفاده در :فتوشاپ،ایلاستریتور،کورل درا

قاسم سلیمانی متولد 20 اسفند 1335 در قنات ملک، واقع در شهرستان رابر استان کرمان و با اصالی لر متولد شد. نام پدر او حسن، نام مادرش فاطمه، یک خواهر و یک برادر داشت. چهار فرزند شامل دو دختر و دو پسر داشت. شهید حاج قاسم سلیمانی نزد کودکان محبوب بوده و نقاشی سردار سلیمانی بصورت کودکانه و دیجیتال نیز طراحی شده است. عکس سردار سلیمانی با کیفیت بالا در سایت های مربوط نیز موجود است.

سردار سلیمانی پس از انقلاب 1357 جذب سپاه افتخاری شد. در جنگ ایران و عراق، منجر به تشکیل لشکر 41 ثارالله شد. سپس فرماندهی عملیاتهای والفجر هشت، کربلای چهار و کربلای پنج بود. وی چندین مرتبه در جنگ مجروح شد، از جمله عملیات بستان از ناحیه شکم.

سردار سلیمانی در سال 1376 فرماندهی سپاه قدس را بر عهده گرفت و از مهم ترین اقدامات خارجی وی، مقابله با طالبان و جنگ مقابل داعش در عرق و سوریه را بر عهده داشت. از دیگر افتخارات وی، اعلام پایان خلافت داعش در 30 شهریور 1396 بود.  از دیگر فعالیت های وی، تجهیز و تقویت حزب الله، جلوگیری از اختشاشات داخلی ایران، دور زدن تحریم های امریکا و غیره می توان یاد کرد.

سردار قاسم سلیمانی، سرانجام در تاریخ  ۱۳ دی ۱۳۹۸ با دستور دونالد ترامپ، توسط حمله پهبادهای امریکایی در فرودگاه بغداد به همراه چندین نفر از همرزمان خود از جمله ابومهدی المهندس و ده تن دیگر به شهادت رسید. پیکر وی در تاریخ ۱8 دی ۱۳۹۸ در شهر کرمان به خاک سپرده شد.  حکومت ایران نیز برای پاسخ به ترور قاسم سلیمانی، در ساعات اولیه روز ۱۸ دی ۱۳۹۸ تحت عنوان انتقام سخت به پایگاه نظامی امریکا در شهر عین العسد عراق حمله موشکی کرد. عکس شهادت سردار سلیمانی به صورت نمادی از مقاومت مورد استفاده قرار میگیرد.

به پاسداشت خدمات وی، بزرگراه های مختلفی در سرتاسر کشور به نام ولی تغییر کرد. همچنین درجه نظامی وی از سپهبدی در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ برای نخستین بار در ایران، به درجه نظامی ذوالفقار نایل گردید. عکس سردار سلیمانی نیز در سالروز شهادت ایشان، در بیلبورد ها و بنرهایی در سراسر کشور و ادارات نصب میگردد. پاویسا، عکس، پوستر و بنر سالگرد شهید سردار، حاج قاسم سلیمانی را به نحوی شایسته به صورت لایه باز psd و قابل ادیت، برای شما عزیزان آماده دانلود کرده است.

بنر سردار سلیمانی، مناسب برای چاپ و استفاده در ادارات مختلف، ارگانهای نظامی از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سپاه قدس بوده. ضمنا طرح های مختلف بنر سردار سلیمانی با رهبری، خط مشی انقلاب، توصیفات ایت الله خامنه ای موجود است. دانلود بنر شهادت سردار سلیمانی با طرح های متنوع و فرمت فایل psd، ارزان تر از همه جا در پاویسا!

نقاشی سردار سلیمانی، عکس سردار سلیمانی، لحظه شهادت سردار سلیمانی، فیلم سردار سلیمانی، داستان شجاعت سردار سلیمانی، سوال در مورد سردار سلیمانی، لایه باز شهید سلیمانی و  غیره از جمله ترند های روز سالگرد شهادت سردار سلیمانی است که کودک و بزرگسال در گوگل جستجو میکنند!

ضمنا شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی مصادف با دهه فاطمیه و شهادت حضرت زهرا (س) است.

شهادت سردار سلیمانی باعث ایجاد حماسه 9 دی و دهه بصیرت شد که در صفحه مربوطه شرح داده ایم.

بنر تسلیت سالگرد شهادت سردار سلیمانی

بنر سردار سلیمانی

طرح بنر شهادت سردار قاسم سلیمانی

بنر لایه باز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

دانلود بنر سردار سلیمانی

طرح لایه باز شهادت سردار سلیمانی

دانلود طرح بنر سالگرد شهادت سردار سلیمانی

بنر لایه باز سردار شهید سلیمانی