بنر روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

بنر روز جهانی هلال احمر

دسته بندی محصول :

بنر روز جهانی هلال احمر

فرمت فایل :

Psd

رنگ بندی استفاده شده:

قرمز ، سفید ، سبز

لایه های فایل :

لایه باز

ابعاد فایل :

 100*300 سانتیمتر

رزولوشن :

300 DPI

حجم فایل فشرده :

20 تا 200 MB

مد تصویر: CMYK
قابل استفاده در :فتوشاپ،ایلاستریتور،کورل درا

این سازمان بین المللی که برای کاهش رنج انسانها و حفظ و ارتقا بهداشت عمومی تأسیس شده است ، تحت کنوانسیون ژنو در سال 1864 ، و به ویژه با تلاش های شخصی ژان هنری دانانتی تحت عنوان صلیب سرخ سوئیس تأسیس شد.

در سال 1862 ، دونان خاطره ای از سولفرینو نوشت و خواستار تشکیل گروه های امداد داوطلب برای کاهش درد و رنج چنین قربانیان جنگ شد.

وی اظهار داشت: “آیا در مواقع صلح و آرامش نباید امکاناتی وجود داشته باشد و آیا تیم های امدادی با داوطلبان فداکار و کاملاً شایسته که مراقبت از مجروحین را در طول جنگ بر عهده دارند نباید تشکیل شود؟”

وی پیشنهاد کرد که خدمت به مجروحان نظامی باید بی طرف باشد و انجمن رفاه اجتماعی ژنو با علاقه فراوان از این پیشنهاد استقبال کرد. در نتیجه ، یک کنفرانس بین المللی با حضور نمایندگان 16 کشور در ژنو تشکیل شد و توافق نامه 1864 برای بهبود وضعیت زخمی ها به امضا نمایندگان دولت های دوازده کشور شرکت کننده رسید.

مفاد این قرارداد شامل موارد زیر است:

– بی طرف سازی خدمات پزشکی نیروهای مسلح ؛

– رفتار انسانی با مجروحان ،

– بی طرفی غیرنظامیانی که داوطلبانه به کمک مجروحان می شتابند.

– یک نماد بین المللی برای شناسایی اعضا و تجهیزات مورد استفاده در این روش ، که به شکل صلیب سرخ بر روی زمینه سفید بر اساس تابعیت دونان و تقلید از پرچم سوئیس انتخاب شده است.

در سال 1963 ، جمعیت ملی صلیب سرخ در 88 کشور جهان ظاهر شد.

دو گروه بین المللی دیگر مستقر در ژنو نیز تأسیس شده اند:

یکی از آنها کمیته صلیب سرخ بین المللی بود که در سال 1863 تاسیس شد و متشکل از 25 شخصیت برجسته سوئیس بود که در طول جنگ به عنوان واسطه بی طرف بودند.

مورد دوم اتحادیه انجمن های صلیب سرخ بود که در سال 1919 برای ارائه کمک های مشترک ، همکاری و فعالیت های مرتبط در زمان صلح تأسیس شد. کمیته بین المللی صلیب سرخ از زمان پایان جنگ جهانی دوم توسعه فراوانی یافت.

بنر روز جهانی هلال احمر

بنر روز جهانی صلیب سرخ

طرح لایه باز بنر روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

پوستر روز جهانی هلال احمر