بنر روز آتش نشانی و ایمنی

بنر روز آتش نشانی و ایمنی

دسته بندی محصول :

بنر روز آتش نشانی و ایمنی

فرمت فایل :

Psd

رنگ بندی استفاده شده :

سفید، سبز،قهوه ای…

لایه های فایل :

لایه باز

ابعاد فایل ها :

 100 * 300 پیکسل

رزولوشن :

300 DPI

حجم فایل فشرده :

2 تا 50 MB

مد تصویر: CMYK
قابل استفاده در :فتوشاپ،ایلاستریتور،کورل درا

نامگذاری روز آتش نشانی و امنیت در ایران

در تاریخ 7 مهر سال 59  ، هنگامی که دشمن بعثی حمله هوایی به پالایشگاه آبادان را آغاز کرد ، آتش نشانان منطقه و شهرهای اطراف برای اطفای آتش به پالایشگاه رفتند و در حیت عملیات مهار سازی آتش، هواپیماهای عراقی اقدام به بمباران پالایشگاه کردند که تعداد زیادی آتش نشان به شهادت رسیدند.

اولین آتش نشانی در ایران

اولین ایستگاه آتش نشانی در تبریز در سال 1221 میلادی ساخته شد. وجود برج آتش نشانی تاریخی (یانقین) در این شهر گواه این ادعاست. از آنجا که ساخت برج آتش نشانی اساس تشکیلات آتش نشانی در جهان است ، تأسیس اولین آتش نشانی در کشور به دلیل وجود اولین برج آتش نشانی در شهر تبریز به این شهر داده می شود. همیشه شب ها بر بالای این برج یک نگهبان در حال دیدبانی بود، نگهبان به محض دیدن آتش یا آثاری از دود و آتش در شهر، محل آتش سوزی را تعیین کرده و آتش نشانانی را که در زیر برج منتظر بودند با زنگ بزرگ برنزی که در بالای برج قرار داشت مطلع می کرد.

مهمترین وظایف خدمات آتش نشانی و خدمات امنیتی:

– ارتباط ، همکاری ، هماهنگی و مشاوره با سازمانهای علمی ، نظامی ، پزشکی و سایر افراد مرتبط.

– شناسایی صلاحیت های فنی و قابلیت های شرکت های خصوصی و دولتی با عناوین مختلف ، از جمله طرح ایمنی یا شارژ ; کننده و فروشنده و سازنده ماشین آلات ، قطعات ، ابزار و تجهیزات مربوط به ایمنی ، نجات و اطفا حریق در جامعه.

– اشاعه و به کار گیری رشته های ورزشی در بین کارکنان سازمان به ویژه نیروهای عملیاتی با هدف تقویت و آمادگی جسمانی و بالا بردن روحیه افراد که لازمه این حرفه است.

مشاهده انواع بنر مناسبتی

دانلود بنر لایه باز روز آتش نشانی

بنر روز آتش نشانی

طرح لایه باز روز آتش نشانی و ایمنی